Aktualności

Wyniki IV edycji Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej

19 marca 2021 r. odbył się Etap Centralny a następnie Finał Konkursu, w którym główną nagrodą był indeks na studia na kierunku Geoinformatyka na Wydziale Geodezji i Kartografii. Wszystkie etapy Konkursu odbywały się tym razem w trybie zdalnym.

Etap Centralny i Finał Konkursu 2021

Etap Centralny IV Edycji Konkursu Geoinformatycznego odbędzie się zgodnie z harmonogramem w dniu jutrzejszym 19 marca 2021 r. w godz. 11-13.

Natomiast Finał dla 10 najlepszych uczestników Konkursu rozpocznie się o godz. 14.30 i potrwa co najmniej 2 godziny.

Koniec Eliminacji 2021

Pierwszy etap IV Edycji Konkursu - za nami. Spośród uczestników 30 uczniów z najwyższą punktacją zostało zakwalifikowanych do Etapu Centralnego. Gratulujemy!!!

Przedłużenie Eliminacji w IV edycji Konkursu Geoinformatycznego

Pierwszy etap eliminacyjny do Konkursu zostaje przedłużony do 6 marca 2021 r. Zapraszamy do rejestracji na platformie konkursowej.

Zaproszenie na spotkanie informacyjne i warsztaty 2021

Zapraszamy na spotkanie informacyjne wprowadzające w zagadnienia geoinformatyczne dnia 15 lutego 2021 r. w godzinach 12:00 - 14:00. Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy MS Teams.

IV edycja Konkursu Geoinformatycznego

Wygraj indeks Politechniki Warszawskiej

Start Eliminacji do IV edycji Konkursu Geoinformatycznego

Eliminacje do IV edycji Konkursu rozpoczęte! Jak w minionym roku, I etap ma formę testu internetowego. Będzie dostępny do 28 lutego 2021 r.

Kalendarium IV edycji Konkursu

Zgodnie z Regulaminem konkurs składa się z trzech etapów:

  1. etap - Eliminacje: 2 stycznia 2021 r. - 28 lutego 2021 r.
  2. etap - Etap Centralny: 19 marca 2021 r.
  3. etap - Finał Konkursu: 19 marca 2021 r.

Eliminacje będą miały charakter konkursu internetowego. Z kolei część druga i Finał Konkursu odbędą się na Politechnice Warszawskiej. Dokładne miejsce spotkania zostaną podane po zakończeniu eliminacji w zakładce Aktualności.

Otwieramy IV edycję Konkursu Geoinformatycznego

Rozpoczynamy przygotowania do IV edycji ogólnopolskiego Konkursu Geoinformatycznego dla uczniów szkół średnich organizowanego przez Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej.

Dzień Geoinformatyki 2020

Dzień Geoinformatyki 2020

Zapraszamy na „Dzień Geoinformatyki” połączony Giełdą Pracy Geoinformatyków na Politechnice Warszawskiej.

Anulowanie Etapu Centralnego Konkursu

Z przykrością informujemy, iż z powodu sytuacji epidemicznej i związanych z nią obostrzeń tegoroczna rywalizacja w ramach Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej została anulowana. Zapraszamy na kolejne wydarzenia związane z geoinformatyką na Politechnice Warszawskiej.

Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej 2020

Wirtualne Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej

W ramach Wirtualnych Drzwi Otwartych Politechniki Warszawskiej zapraszamy na wirtualne wydarzenia organizowane przez pracowników i studentów Wydziału Geodezji i Kartografii. Wszystkie wydarzenia on-line także na naszym konkursowym profilu FB.

Zmiana terminu Etapu Centralnego [aktualizacja]

Uwaga! Ze względu na sytuację epidemiologiczną, zgodnie z rozporządzeniem Rektora PW zawieszającym czasowo wszelkie wydarzenia organizowane na Politechnice Warszawskiej, jesteśmy zmuszeni przesunąć na późniejszy termin Etap Centralny Konkursu. Ostateczna decyzja będzie ogłoszona na stornie Konkursu.

Zakończenie Eliminacji 2020

Dnia 6 marca zakończyły się Eliminacje do Etapu Centralnego III Edycji Konkursu. Spośród uczestników wybrano 30 uczniów z najwyższą punktacją. Gratulujemy!!!

Przedłużenie Eliminacji w III edycji Konkursu Geoinformatycznego

Pierwszy etap eliminacyjny do Konkursu zostaje przedłużony do 6 marca 2020 r. Zapraszamy do rejestracji na platformie konkursowej.

Start Eliminacji do III edycji Konkursu Geoinformatycznego

Eliminacje do III edycji Konkursu rozpoczęte! Jak w minionym roku, I etap ma formę testu internetowego, który będzie dostępny do 28 lutego 2020 r.

Kalendarium IV edycji Konkursu

Zgodnie z Regulaminem konkurs składa się z trzech etapów:

  1. etap - Eliminacje: 2 stycznia 2021 r. - 6 marca 2021 r.
  2. etap - Etap Centralny: 19 marca 2021 r.
  3. etap - Finał Konkursu: 19 marca 2021 r.

Eliminacje będą miały charakter konkursu internetowego. Z kolei część druga i Finał Konkursu odbędą się na Politechnice Warszawskiej. Dokładne miejsce spotkania zostaną podane po zakończeniu eliminacji w zakładce Aktualności.

Spotkanie informacyjne 2019

Zapraszamy na spotkanie informacyjne wprowadzające w zagadnienia geoinformatyczne i zasady organizacji III edycji Konkursu dnia 13 grudnia 2019 r. w godzinach 12:00 - 13:00. Spotkanie odbędzie się przy Placu Politechniki 1 w Gmachu Głównym PW w sali 315.

Spotkanie informacyjne i warsztaty 2019

Zapraszamy nauczycieli i uczniów na spotkanie informacyjne i bezpłatne warsztaty organizowane przez Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej w ramach przygotowania do III edycji Konkursu Geoinformatycznego. Spotkanie odbędzie się dnia 13 grudnia 2019 r. w godzinach 12:00 - 14:00 na terenie głównym Politechniki Warszawskiej przy Placu Politechniki 1 w budynku Gmachu Głównego w salach 315 i 403.

Otwieramy III edycję Konkursu Geoinformatycznego

Rozpoczynamy przygotowania do III edycji ogólnopolskiego Konkursu Geoinformatycznego dla uczniów szkół średnich organizowanego przez Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej.

Rozstrzygnięcie II edycji Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej

22 marca 2019 r. w Gmachu Głównym PW odbył się II etap a następnie Finał Konkursu, w którym główną nagrodą był indeks na studia na kierunku Geoinformatyka na Wydziale Geodezji i Kartografii.

Przedłużenie Eliminacji w II edycji Konkursu Geoinformatycznego

W związku z organizowanym przez Wydział Geodezji i Kartografii w dniach 22-23 lutego 2019 r. Hackathonem Geoinformacyjnym etap eliminacji do Konkursu został przedłużony do 15 lutego 2019r.

Start Eliminacji do II edycji Konkursu Geoinformatycznego

Eliminacje do II edycji Konkursu rozpoczęte! Jak w minionym roku, I etap ma formę testu internetowego, który będzie dostępny do 2 lutego 2019r.

Spotkanie informacyjne i warsztaty

Zapraszamy nauczycieli i uczniów na spotkanie informacyjne i bezpłatne warsztaty organizowane przez Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej w ramach przygotowania do II edycji Konkursu Geoinformatycznego. Spotkanie odbędzie się dnia 16 listopada 2018 r. w godzinach 11:00 - 13:00 na terenie głównym Politechniki Warszawskiej przy Placu Politechniki 1 w budynku Gmachu Głównego w salach 315 i 403.

Regulamin Konkursu

Regulamin Konkursu dostępny jest w zakładce KONKURS > Regulamin