Aktualności

Przedłużenie Eliminacji w II edycji Konkursu Geoinformatycznego

W związku z organizowanym przez Wydział Geodezji i Kartografii w dniach 22-23 lutego 2019 r. Hackathonem Geoinformacyjnym etap eliminacji do Konkursu został przedłużony do 15 lutego 2019r.

Start Eliminacji do II edycji Konkursu Geoinformatycznego

Eliminacje do II edycji Konkursu rozpoczęte! Jak w minionym roku, I etap ma formę testu internetowego, który będzie dostępny do 2 lutego 2019r.

Spotkanie informacyjne i warsztaty

Zapraszamy nauczycieli i uczniów na spotkanie informacyjne i bezpłatne warsztaty organizowane przez Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej w ramach przygotowania do II edycji Konkursu Geoinformatycznego. Spotkanie odbędzie się dnia 16 listopada 2018 r. w godzinach 11:00 - 13:00 na terenie głównym Politechniki Warszawskiej przy Placu Politechniki 1 w budynku Gmachu Głównego w salach 315 i 403.

Regulamin Konkursu

Regulamin Konkursu dostępny jest w zakładce KONKURS > Regulamin

Otwieramy II edycję Konkursu Geoinformatycznego

Już czas na drugą edycję ogólnopolskiego Konkursu Geoinformatycznego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych organizowanego przez Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej.

I edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej dobiegła końca

23 marca 2018r. w Gmachu Głównym PW odbyły się II i III etap konkursu, w którym główną nagrodą był indeks na studia na kierunku “Geoinformatyka” na Wydziale Geodezji i Kartografii.

Zakończenie I Etapu Konkursu

Dnia 1 marca zakończyły się eliminacje do Etapu Centralnego Konkursu. Walka była zacięta, ale niestety trzeba było wybrać najlepszych. Osoby, które zakwalifikowały się do następnego etapu mają już odpowiednią wiadomość na skrzynce pocztowej. Tych, którym w tym roku się nie udało, zapraszamy do wzięcia udziału w następnej edycji już w przyszłym roku.

Rozpoczęcie I etapu Konkursu Geoinformatycznego

Pierwszego lutego uruchomiono platformę konkursową, gdzie uczniowie szkół średnich przez cały miesiąc będą mogli spróbować swoich sił przeciwko pytaniom przygotowanym przez Komitet Konkursowy.

Konkurs Geoinformatyczny na Facebooku

Bieżące informacje z przebiegu konkursu i ciekawostki geoinformatyczne także na portalu Facebook. Serdecznie zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a.

Zakres merytoryczny Konkursu

W zakładce Materiały umieszczono zakres merytoryczny poszczególnych etapów wraz z pierwszymi materiałami pomagającymi w przygotowaniu do wzięcia udziału w Konkursie.

Programuj z Google Maps

Firma Globema, jeden z wiodących dostawców oprogramowania geoprzestrzennego oraz rozwiązań IT dla przedsiębiorstw sieciowych na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz dystrybutor i partner firmy Google zdecydowała się wesprzeć Konkurs Geoinformatyczny jako Główny Patron.

II edycja Konkursu Geoinformatycznego

Wygraj indeks Politechniki Warszawskiej