Aktualności

Wyniki VII edycji Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej

W miniony piątek 15 marca 2024 r. rozstrzygnięta została VII edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej.

Etap Centralny i Finały VII edycji Konkursu Geoinformatycznego

15 marca 2024 r. zapraszamy zakwalifikowanych Uczestników do udziału w II etapie Konkursu Geoinformatycznego 2024.

Eliminacje VII edycji Konkursu Geoinformatycznego

Dziś 9 lutego 2024 r. zapraszamy zarejestrowanych Uczestników Konkursu do udziału w Eliminacjach VII edycji Konkursu Geoinformatycznego.

VII edycja Konkursu Geoinformatycznego

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół średnich do udziału w VII edycji ogólnopolskiego Konkursu Geoinformatycznego, organizowanego przez Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej pod patronatem Mazowieckiego Kuratorium Oświaty oraz firm Globema i ESRI Polska.

Wyniki VI edycji Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej

VI edycja Konkursu Geoinformatycznego PW rozstrzygnięta!

Etap Centralny i Finał Konkursu 2023

Wszystkich zakwalifikowanych do dalszej rywalizacji zapraszamy do udziału w II etapie Konkursu, który odbędzie się 22 czerwca 2023 r. w godzinach 11-13 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej w laboratorium 403. Najlepsi od godziny 14.00 przystąpią do rywalizacji finałowej VI Edycji Konkursu Geoinformatycznego.

Eliminacje VI edycji Konkursu Geoinformatycznego

Już jutro 7 czerwca 2023 r. zapraszamy zarejestrowanych Uczestników Konkursu do udziału w Eliminacjach VI edycji Konkursu Geoinformatycznego.

Kalendarium VI edycji Konkursu

Zgodnie z Regulaminem konkurs składa się z trzech etapów. Poniżej podane są daty poszczególnych etapów:

  1. etap - Eliminacje: 7 czerwca 2023 r.
  2. etap - Etap Centralny: 22 czerwca 2023 r.
  3. etap - Finał Konkursu: 22 czerwca 2023 r.

Start rejestracji uczestników VI edycji Konkursu Geoinformatycznego

Od dziś do 6 czerwca 2023 r. będzie dostępny formularz rejestracji uczestników VI edycji Konkursu Geoinformatycznego. W tym roku Etap Eliminacji będzie przeprowadzony dn. 7 czerwca 2023 r., zdalnie - w formie testu  internetowego.

Spotkania warsztatowe dla nauczycieli i uczniów szkół średnich

W listopadzie i grudniu bieżącego roku rozpoczęliśmy spotkania z nauczycielami i uczniami szkół średnich. Celem warsztatów geoinformatycznych jest przybliżenie uczniom współczesnych technologii pozyskiwania i udostępniania informacji geograficznej, a w efekcie zainteresowanie kierunkiem studiów Geoinformatyka na Wydziale Geodezji i Kartografii PW.

Sukcesy geoinformatyków z Politechniki Warszawskiej

Zespół The GINdoors w składzie (odlewej): Mateusz Białek, Alicja Łobodecka, Jakub Łobodecki, Kamil Choromański

Miniony tydzień przyniósł dobre wiadomości o sukcesach geoinformatyków z Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Dwa maratony programistyczne i dwa rewelacyjne wyniki!

Warsztaty geoinformatyczne dla nauczycieli i uczniów szkół średnich

Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej zaprasza nauczycieli i uczniów na warsztaty wprowadzające w świat technologii geoinformatycznych.

Wyniki V edycji Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej

Dnia 1 kwietnia 2022 r. w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej odbył się Etap Centralny i Finał V Edycji Konkursu Geoinformatycznego.

Etap Centralny i Finał Konkursu 2022

Już jutro ważne rozstrzygnięcia w Etapie Centralnym, który odbędzie się w godzinach 11-13 w Gmachu Głównym PW w laboratorium 403, a od godziny 14.00 Finał V Edycji Konkursu Geoinformatycznego.

Warsztaty z aplikacją ArcGIS StoryMaps

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników Eliminacji na spotkanie warsztatowe pt. „Tworzę, projektuję i udostępniam moją wycieczkę z aplikacją ArcGIS StoryMaps”.

Zamiany terminów w V edycji Konkursu Geoinformatycznego

W związku z decyzją p przedłużeniu pierwszego etapu Konkursu do 11 marca 2022 r. zostaje także zmieniona data II etapu i Finału Konkursu - oba etapy odbędą się 1 kwietnia 2022 r. Zapraszamy do rejestracji na platformie konkursowej.

Wprowadzenie do Google Maps i Google Earth [aktualizacja]

Zapraszamy wszystkich uczestników eliminacji V edycji Konkursu na warsztaty wprowadzające w świat technologii Google Maps.

Start Eliminacji do V edycji Konkursu

Eliminacje do V edycji Konkursu wystartowały! Jak zwykle I etap ma formę testu internetowego. Będzie dostępny do 28 lutego 2022 r.

Spotkanie informacyjne 2022

Zapraszamy nauczycieli i uczniów na spotkanie informacyjne organizowane przez Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej w ramach przygotowania do III edycji Konkursu Geoinformatycznego. Spotkanie odbędzie się dnia 17 stycznia 2022 r. w godzinach 14:00 - 15:00 za pośrednictwem MS Teams.

V edycja Konkursu Geoinformatycznego startuje w styczniu

Wraz z początkiem nowego 2022 roku startuje V edycja ogólnopolskiego Konkursu Geoinformatycznego dla uczniów szkół średnich organizowanego przez Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej.

Kalendarium V edycji Konkursu [aktualizacja]

Zgodnie z Regulaminem konkurs składa się z trzech etapów. Poniżej podane są daty poszczególnych etapów:

  1. etap - Eliminacje: 18 stycznia 2022 r. - 11 marca 2022 r.
  2. etap - Etap Centralny: 1 kwietnia 2022 r.
  3. etap - Finał Konkursu: 1 kwietnia 2022 r.

Konkurs Geoinformatyczny PW

Wygraj indeks Politechniki Warszawskiej

Wyniki IV edycji Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej

19 marca 2021 r. odbył się Etap Centralny a następnie Finał Konkursu, w którym główną nagrodą był indeks na studia na kierunku Geoinformatyka na Wydziale Geodezji i Kartografii. Wszystkie etapy Konkursu odbywały się tym razem w trybie zdalnym.

Etap Centralny i Finał Konkursu 2021

Etap Centralny IV Edycji Konkursu Geoinformatycznego odbędzie się zgodnie z harmonogramem w dniu jutrzejszym 19 marca 2021 r. w godz. 11-13.

Natomiast Finał dla 10 najlepszych uczestników Konkursu rozpocznie się o godz. 14.30 i potrwa co najmniej 2 godziny.

Koniec Eliminacji 2021

Pierwszy etap IV Edycji Konkursu - za nami. Spośród uczestników 30 uczniów z najwyższą punktacją zostało zakwalifikowanych do Etapu Centralnego. Gratulujemy!!!