Aktualności

Etap Centralny i Finał Konkursu 2022

Już jutro ważne rozstrzygnięcia w Etapie Centralnym, który odbędzie się w godzinach 11-13 w Gmachu Głównym PW w laboratorium 403, a od godziny 14.00 Finał V Edycji Konkursu Geoinformatycznego.

Warsztaty z aplikacją ArcGIS StoryMaps

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników Eliminacji na spotkanie warsztatowe pt. „Tworzę, projektuję i udostępniam moją wycieczkę z aplikacją ArcGIS StoryMaps”.

Zamiany terminów w V edycji Konkursu Geoinformatycznego

W związku z decyzją p przedłużeniu pierwszego etapu Konkursu do 11 marca 2022 r. zostaje także zmieniona data II etapu i Finału Konkursu - oba etapy odbędą się 1 kwietnia 2022 r. Zapraszamy do rejestracji na platformie konkursowej.

Wprowadzenie do Google Maps i Google Earth [aktualizacja]

Zapraszamy wszystkich uczestników eliminacji V edycji Konkursu na warsztaty wprowadzające w świat technologii Google Maps.

Start Eliminacji do V edycji Konkursu

Eliminacje do V edycji Konkursu wystartowały! Jak zwykle I etap ma formę testu internetowego. Będzie dostępny do 28 lutego 2022 r.

Spotkanie informacyjne 2022

Zapraszamy nauczycieli i uczniów na spotkanie informacyjne organizowane przez Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej w ramach przygotowania do III edycji Konkursu Geoinformatycznego. Spotkanie odbędzie się dnia 17 stycznia 2022 r. w godzinach 14:00 - 15:00 za pośrednictwem MS Teams.

V edycja Konkursu Geoinformatycznego startuje w styczniu

Wraz z początkiem nowego 2022 roku startuje V edycja ogólnopolskiego Konkursu Geoinformatycznego dla uczniów szkół średnich organizowanego przez Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej.

Kalendarium V edycji Konkursu [aktualizacja]

Zgodnie z Regulaminem konkurs składa się z trzech etapów. Poniżej podane są daty poszczególnych etapów:

  1. etap - Eliminacje: 18 stycznia 2022 r. - 11 marca 2022 r.
  2. etap - Etap Centralny: 1 kwietnia 2022 r.
  3. etap - Finał Konkursu: 1 kwietnia 2022 r.

V edycja Konkursu Geoinformatycznego

Wygraj indeks Politechniki Warszawskiej

Wyniki IV edycji Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej

19 marca 2021 r. odbył się Etap Centralny a następnie Finał Konkursu, w którym główną nagrodą był indeks na studia na kierunku Geoinformatyka na Wydziale Geodezji i Kartografii. Wszystkie etapy Konkursu odbywały się tym razem w trybie zdalnym.

Etap Centralny i Finał Konkursu 2021

Etap Centralny IV Edycji Konkursu Geoinformatycznego odbędzie się zgodnie z harmonogramem w dniu jutrzejszym 19 marca 2021 r. w godz. 11-13.

Natomiast Finał dla 10 najlepszych uczestników Konkursu rozpocznie się o godz. 14.30 i potrwa co najmniej 2 godziny.

Koniec Eliminacji 2021

Pierwszy etap IV Edycji Konkursu - za nami. Spośród uczestników 30 uczniów z najwyższą punktacją zostało zakwalifikowanych do Etapu Centralnego. Gratulujemy!!!

Przedłużenie Eliminacji w IV edycji Konkursu Geoinformatycznego

Pierwszy etap eliminacyjny do Konkursu zostaje przedłużony do 6 marca 2021 r. Zapraszamy do rejestracji na platformie konkursowej.

Zaproszenie na spotkanie informacyjne i warsztaty 2021

Zapraszamy na spotkanie informacyjne wprowadzające w zagadnienia geoinformatyczne dnia 15 lutego 2021 r. w godzinach 12:00 - 14:00. Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy MS Teams.

IV edycja Konkursu Geoinformatycznego

Wygraj indeks Politechniki Warszawskiej

Start Eliminacji do IV edycji Konkursu Geoinformatycznego

Eliminacje do IV edycji Konkursu rozpoczęte! Jak w minionym roku, I etap ma formę testu internetowego. Będzie dostępny do 28 lutego 2021 r.

Kalendarium IV edycji Konkursu

Zgodnie z Regulaminem konkurs składa się z trzech etapów:

  1. etap - Eliminacje: 2 stycznia 2021 r. - 28 lutego 2021 r.
  2. etap - Etap Centralny: 19 marca 2021 r.
  3. etap - Finał Konkursu: 19 marca 2021 r.

Eliminacje będą miały charakter konkursu internetowego. Z kolei część druga i Finał Konkursu odbędą się na Politechnice Warszawskiej. Dokładne miejsce spotkania zostaną podane po zakończeniu eliminacji w zakładce Aktualności.

Otwieramy IV edycję Konkursu Geoinformatycznego

Rozpoczynamy przygotowania do IV edycji ogólnopolskiego Konkursu Geoinformatycznego dla uczniów szkół średnich organizowanego przez Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej.

Dzień Geoinformatyki 2020

Dzień Geoinformatyki 2020

Zapraszamy na „Dzień Geoinformatyki” połączony Giełdą Pracy Geoinformatyków na Politechnice Warszawskiej.

Anulowanie Etapu Centralnego Konkursu

Z przykrością informujemy, iż z powodu sytuacji epidemicznej i związanych z nią obostrzeń tegoroczna rywalizacja w ramach Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej została anulowana. Zapraszamy na kolejne wydarzenia związane z geoinformatyką na Politechnice Warszawskiej.

Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej 2020

Wirtualne Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej

W ramach Wirtualnych Drzwi Otwartych Politechniki Warszawskiej zapraszamy na wirtualne wydarzenia organizowane przez pracowników i studentów Wydziału Geodezji i Kartografii. Wszystkie wydarzenia on-line także na naszym konkursowym profilu FB.

Zmiana terminu Etapu Centralnego [aktualizacja]

Uwaga! Ze względu na sytuację epidemiologiczną, zgodnie z rozporządzeniem Rektora PW zawieszającym czasowo wszelkie wydarzenia organizowane na Politechnice Warszawskiej, jesteśmy zmuszeni przesunąć na późniejszy termin Etap Centralny Konkursu. Ostateczna decyzja będzie ogłoszona na stornie Konkursu.

Zakończenie Eliminacji 2020

Dnia 6 marca zakończyły się Eliminacje do Etapu Centralnego III Edycji Konkursu. Spośród uczestników wybrano 30 uczniów z najwyższą punktacją. Gratulujemy!!!

Przedłużenie Eliminacji w III edycji Konkursu Geoinformatycznego

Pierwszy etap eliminacyjny do Konkursu zostaje przedłużony do 6 marca 2020 r. Zapraszamy do rejestracji na platformie konkursowej.

Start Eliminacji do III edycji Konkursu Geoinformatycznego

Eliminacje do III edycji Konkursu rozpoczęte! Jak w minionym roku, I etap ma formę testu internetowego, który będzie dostępny do 28 lutego 2020 r.