Wyniki VII edycji Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej

W miniony piątek 15 marca 2024 r. rozstrzygnięta została VII edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej.

Do II etapu Konkursu awansowali uczniowie z siedmiu szkół średnich: II Liceum Ogólnokształcącego im. króla Jana III Sobieskiego w Legionowie, I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie, III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Płocku, Zespołu Szkół Agro-Technicznych im. W. Witosa w Ropczycach, I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa w Siedlcach, Zespołu Szkół nr 1  im. Gen. Jose de San Martin w Sierpcu i XI Liceum im. Mikołaja Reja w Warszawie.

Siódemka finalistów tej edycji mierzyło się z zadaniem uruchomienia usługi mapowej i konfiguracji wizualizacji kartograficznej w środowisku Google Cloud. Zwycięskie projekty przygotowali:
1. Karol Michał Bilski z III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Płocku,
2. Magdalena Wiącek z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie,
3. Bartosz Załęski z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom Konkursu, a na laureatów czekają indeksy na studia na Wydziale Geodezji i Kartografii.

Dziękujemy Partnerom, którzy pomogli nam w organizacji tego wydarzenia: