Rozstrzygnięcie II edycji Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej

22 marca 2019 r. w Gmachu Głównym PW odbył się II etap a następnie Finał Konkursu, w którym główną nagrodą był indeks na studia na kierunku Geoinformatyka na Wydziale Geodezji i Kartografii.

W ostatnim etapie Finaliści mieli za zadanie, korzystając z API Google Maps, wykonać mapę prognozy pogody dobierając odpowiednie sposoby przetworzenia danych źródłowych oraz metodę wizualizacji kartograficznej.

Lauretami zostali:

1. Wiktor Witkowski z XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
  2. Jacek Wójcik z II LO im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie
  3. Michel Le Bihan z XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie

Gratulujemy Laureatom, Finalistom i wszystkim startującym w Konkursie. Mamy nadzieję, że z niektórymi z Was spotkamy się już w październiku w murach Politechniki Warszawskiej, a z pozostałymi za rok w czasie kolejnej edycji Konkursu Geoinformatycznego!

Nauczycielom i opiekunom dziękujemy za przygotowanie uczniów, pozytywną motywację  i obecność podczas finałów.

Wspierali nas Partnerzy i Sponsorzy na czele z:

Bardzo dziękujemy Partnerom i Sponsorom, którzy pomogli nam w organizacji tego wydarzenia!