Wyniki IV edycji Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej

19 marca 2021 r. odbył się Etap Centralny a następnie Finał Konkursu, w którym główną nagrodą był indeks na studia na kierunku Geoinformatyka na Wydziale Geodezji i Kartografii. Wszystkie etapy Konkursu odbywały się tym razem w trybie zdalnym.

W ostatnim etapie Finaliści mieli za zadanie wykonać interaktywną mapę wspomnień z czasu studiów na Wydziale Geodezji i Kartografii, korzystając z API Google Maps. Zadanie idealnie wpisało się z obchody 100-lecia istnienia Wydziału.

Laureatami zostali:

1. Dawid Augustynowicz, IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Częstochowie;
2. Jan Indrzejczak, I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Fundacji EKOS w Swarzędzu;
3. Kajetan Rożej, Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w Toruniu.

Gratulujemy Laureatom, Finalistom i wszystkim startującym w Konkursie. Nauczycielom i rodzicom dziękujemy za przygotowanie uczniów i pozytywną motywację.

Dziękujemy Partnerom, którzy pomogli nam w organizacji tego wydarzenia: