I edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej dobiegła końca

23 marca 2018r. w Gmachu Głównym PW odbyły się II i III etap konkursu, w którym główną nagrodą był indeks na studia na kierunku “Geoinformatyka” na Wydziale Geodezji i Kartografii.

W ostatnim etapie finaliści musieli korzystając z API Google Maps wykonać mapę restauracji (z odpowiednim sposobem wizualizacji), dokonać ich filtrowania na podstawie wybranych atrybutów i zasięgu przestrzennego oraz obliczyć i pokazać trasy dojazdu. Dane źródłowe o restauracjach zostały dostarczone w formacie GeoJSON.

Laureatami zostali:

• Artur Morys-Magiera z Liceum Ogólnokształcącego nr XI przy Salezjańskim Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Tarnowskich Górach
  • Andrzej Litkowski z II Liceum Ogólnokształcącego im. Hetmana Jana Zamoyskiego z Lublina
  • Stanisław Olejniczak z I Liceum Ogólnokształcącego im. Kopernika w Łodzi

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom i ich opiekunom za udział w naszym konkursie oraz Partnerom i Sponsorom, którzy pomogli nam w organizacji tego wydarzenia!

Globema - Partner strategiczny
Orange - Sponsor Główny

Mamy nadzieję, że z niektórymi z Was spotkamy się już w październiku w murach Politechniki Warszawskiej, a z pozostałymi za rok w czasie kolejnej edycji Konkursu Geoinformatycznego!