I edycja Konkursu Geoinformatycznego

Rusza pierwsza edycja ogólnopolskiego Konkursu Geoinformatycznego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych organizowanego przez Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Uczestnicy Konkursu będą mogli wygrać indeks na studia inżynierskie na kierunku Geoinformatyka.

Pierwszy etap odbędzie się za pośrednictwem tej strony internetowej. Osoby z największą liczbą punktów zostaną zaproszone do drugiej części konkursu – etapu centralnego, który odbędzie się w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej. Po pomyślnym przejściu tej części uczestnicy zmierzą się w finałowym etapie Konkursu.

Laureaci Konkursu uzyskają uprawnienia do przyjęcia na studia I stopnia na kierunku Geoinformatyka na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Uprawnienia te będą obowiązywać w roku akademickim odpowiadającym edycji Konkursu.