Konkurs Geoinformatyczny

Ogólnopolski Konkurs Geoinformatyczny dla uczniów szkół średnich organizowany jest przez Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Konkurs jest dla wszystkich zainteresowanych informatyką i chcących poszerzyć swoją wiedzę oraz umiejętności zastosowania geoinformacji i technik geoinformatycznych (więcej o zastosowaniach geoinformatyki na naszym profilu FB)

Konkurs podzielony jest na trzy etapy: pierwszy etap odbywa się za pośrednictwem platformy internetowej. Osoby z największą liczbą punktów zostaną zaproszone do drugiej części konkursu – etapu centralnego. Po pomyślnym przejściu tej części uczestnicy zmierzą się w finałowym etapie Konkursu. Laureaci Konkursu uzyskają uprawnienia do przyjęcia na studia I stopnia na kierunku Geoinformatyka na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej.